Silver Power

Wodne, nanotechnologiczne, antybakteryjne lakiery nawierzchniowe

Laboratoria IVM stworzyły Silver Power, linię produktów, które zrewolucjonizowały koncepcję lakieru nawierzchniowego do drewna łącząc bakteriobójcze własności srebra z technologią nanotechnologiczną.

Wodne, nanotechnologiczne lakiery nawierzchniowe Silver Power do wnętrz są niezwykle ze względu na swe antybakteryjne własności. Zawarte w lakierze nanocząsteczki srebra zatrzymują rozwój bakterii(salmonella,stafilokoki, escherichia coli lub candida), a ich namnażanie ogranicza się o 99%.

Działanie dezynfekujące jest równomierne na całej powłoce dzięki wyśmienitej dyspersji i wieczne gdyż nanocząsteczki nie ulegają odparowaniu oraz są odporne na działanie środków czyszczących. Lakiery Silver Power idealnie nadają się wszędzie tam gdzie najwyższa higiena jest wymogiem koniecznym tj. w kuchni, łazience, pokoju dziecięcym, a także w miejscach użytku publicznego, takich jak kawiarnie, restauracje etc.

Lakiery Silver Power nie zawierają biocydów i nie emitują substancji niebezpiecznych dla zdrowia. Są dostępne w wersji bezbarwnej oraz pigmentowanej (szeroka paleta kolorów).